All for Joomla All for Webmasters
Makalelerimiz

Giyotin Cam

Kullanışlı bir cam sistemi olan Giyotin cam isteğe  uygun olarak özel üretilir ve  farklı alanlarda kullanılmak üzere tasarlanır.  Çalışma mekanizması otomasyon sistemli , cam motorlu olan Giyotin Cam ,  en yeni geliştirilen otomatik pencere sistemidir. Bünyesinde  üçlü yan ray kanallarını barındıran sistemin içindeki camların hareketi dikeydir.  Zentax ithal kayış ,askı, plangalar ve motor sayesinde camlar yukarı aşağı hareket eder. Sistemin ilk sırasında yer alan sabit cam üzerine hareketli camlar çekilerek giyotin cam oluşumunu sağlar. Kullanımı basit bu sistem harika bir yapıya sahiptir. Giyotin cam kullanımını birkaç dakika içinde öğrenebilir ve istediğiniz yerde uygulayabilirsiniz.

 

 

 

 

Giyotin Cam Nedir?

 

Giyotin cam tam otomatik dikey olarak açılan bir sistemdir. Bu camlar kullanıcı tarafından istenilen ölçüde açılabilir. Kişinin talebine göre artı bir artı iki artı üç şeklinde seviyelere göre konumlandırılabilir. İstenilen her seviyede yalıtım  en iyi şekilde gerçekleşmektedir. İmkanların geniş olması ürün özelliklerinin kullanıcıya geniş yetkiler vermesi sayesinde ürünü kaçırılmaz yapıyor.

 

 

Giyotin Cam kullanım yerleri

 

Pencerelerde kullanılan giyotin cam pencere gibi birçok kullanım yerine sahiptir. Ayrıca oda bölmelerinde de önemli bir yere sahiptir. Müşteriye hitap eden şık ve görsel açıdan müşteriyi doyuran birçok kullanım alanı olan giyotin camın kullanıldığı yerden biri de , mağaza vitrinlerini de süsler. Estetik yapısıyla dikkat çekip popülasyonun artmasında önemli yere sahiptir. Mağaza vitrinleri , oda bölmeleri pencereler dışında kullanıldığı alanlara bakacak olursak cafe ve restoranlarda da görüntü olarak aynı keyfi verir ve Fransız balkonlarına da ev sahipliği yapar. Rüzgar kırıcı özelliğe sahip bu sistem Pergole , kış bahçeleri, tente , havuz kenarları çatı teras, cam korkulukta da kullanılır. Bahsettiğimiz yerler hariç bu sistemi yalıtım veya izolasyonu sağlamak istediğiniz yerlerde etkili olarak kullanabilirsiniz. Kişiye özel dizayn edilen ve uygulanan sistemlere ulaşmak için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın