All for Joomla All for Webmasters
Makalelerimiz

Otomatik Tente Nedir?

İstenilen ölçüde istenen kalıpla yapılan tente türüdür. Bulunduğu alanda sabit olup ray sisteminin üzerindeki hareket sayesinde açılıp kapandığı için adına raylı sistem denmiştir. İçerisinde bulunan özel geri sistemi sayesinde her türlü olumsuz hava şartlarında  kullanılabilen dayanıklı bir sistemdir. Her mekana uyum sağlayabilen otomatik tente uzun ömürlüdür ve sürekli yenilemenizi gerektirecek bir ürün değildir.

 

Otomatik Tente nerelerde Kullanılır?

 

Otomatik Pergola Tente kullanım alanı olarak geniş bir alana sahiptir. Cafelerin dış mekanlarında evinizin bahçe veya teraslarında , restoranınızın dış mekanlarında kullanılmaya elverişlidir. Görüntü açısından şık durduğundan mekanınızın veya evinizin dışının çekiciliğini arttırması kaçınılmazdır. Otomatik pergole sistemi üç katman yapısına sahip ithal blacauto kumaşı sayesinde kışın soğuktan ve olumsuz hava koşullarında yazın ise sıcak ve zararlı güneş ışınlarından sizi koruyarak istediğiniz konforu yakalamayı  sağlar.  Kullanımı son derece pratik olan bu sistem uzaktan kumanda sistemiyle yönetilir.

 

Dış mekan keyfini size 4 mevsim yaşatmayı hedefleyen bu sistem sayesinde yazın sıcak aylarında bütünüyle açık kullanabilir veya kışın soğuk zamanlarda tamamen kapalı bir mekan halini alarak sizi ve sevdiklerinizin konforunu ihmal etmemeyi sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın