All for Joomla All for Webmasters
Makalelerimiz

Cam Balkon Nedir?

Cam balkon sistemi yaz dönemleri dışında kışında balkon keyfinizi sürdürebilmeniz için dizayn edilmiş bir sistemdir. Kışın olumsuz hava koşullarından sizi koruyarak balkonunuzdan faydalanmanızı sağlar. Kışın olumsuz şartlarına tamamen kapalı sizi korumayı amaçlayan bu sistem ile farklı bir ortam kazanmış olursunuz. Evinize hoş görüntü veren modern ve fonksiyonel olan bu sistem tasarımı size özel üretilmektedir. Katlanabilen cam özelliği veya toplanabilen camlar ile isteğinize uygun bir tasarım yapmak mümkündür. Son derece kullanışlı olan bu sistem isteğinize ve zevklerinize göre renklendirilebilir. Temperli camlardan oluşan balkon sistemi 8mm 100 kalınlıklarındadır. Şayet kırılma veya parçalanma söz konusu olursa kimseye zarar vermeyeceğinden emin olabilirsiniz.

 

Rüzgara dayanıklı olarak dizayn edilmiş cam balkon sistemini talep ettiğiniz şekilde bronz , beyaz , füme veya satina cam uygulaması söz konusudur.

Katlanabilir Cam Balkon Avantajları

 

Ayrıca cam balkon sayesinde evlerinizde ekstra ortam sağlayarak ferahlığı yakalayabilirsiniz. Ferahlık ve genişlik yanı sıra size ekonomik olarak ta büyük yararlar sağlayacaktır. Çünkü  kapattığınız oda da otursanız bile ısı artışını hissedeceksiniz. Ekonomik açıdan sağladığı diğer bir üstünlük ise eviniz daha şık görünecek ve evinizin değerini arttırabileceksiniz. Binanın dış görüntüsünü bozmayacağı için hiçbir prosedür ve  belediyeden  uğraşmayacağınızdan  izin almanızı gerektirmez. Ayrıca Katlanılanabilir cam balkon sayesinde hırsızlık riskinden de kurtulmuş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın